KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 14314500
nr 1431 4500
Akvarell
Oidentifierad konstnär. Ej signerad, akvarell, 1800-tal, Visby, 22x26 cm, oramad
Kondition: saknar ramdel
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 november 2021
kl 18:16:23
100 kr
200 kr